اسم فرشته متولد دانشگاه جشنواره دانشگاه

اسم: فرشته متولد دانشگاه جشنواره دانشگاه جشنواره فرهنگی امام رضا معرفی آثار فیلم های کوتاه جشنواره

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + از التماس قربانیان لذت می‌بردم

راننده‌ای که مسافران زن پرواز ترکیه ـ پایتخت کشور عزیزمان ایران را در دام شیطانی خود گرفتار می‌کرد، بازداشت شد. 

عکس + از التماس قربانیان لذت می‌بردم

از التماس قربانیان لذت می بردم +عکس

عبارات مهم : ایران

راننده ای که مسافران زن پرواز ترکیه ـ پایتخت کشور عزیزمان ایران را در دام شیطانی خود گرفتار می کرد، بازداشت شد.

به گزارش جام جم، 31 مرداد امسال دکتر جراح یکی از بیمارستان های پایتخت کشور عزیزمان ایران به پلیس آگاهی فرودگاه بین المللی مهرآباد پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و از راننده آزارگری شکایت کرد. زن میانسال به ماموران گفت: دیروز از استانبول به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدم. در فرودگاه امام خمینی(ره) درخواست تاکسی اینترنتی کردم. چند لحظه بعد خودروی پژویی مقابلم توقف کرد. به گمان این که راننده همان شرکت است سوار شدم. راننده در میانه راه به سمت میدان فتح عوض کردن مسیر داد. او مرا به مکانی خلوت کشاند، با چاقو تهدیدم کرد و بعد از آزار و اذیت مرا در خیابان رها کرد و از محل دور شد.

با دستور قاضی مستوفی، بازپرس شعبه اول دادسرای فرودگاه مهرآباد تهران، تیمی از ماموران پلیس آگاهی به سرپرستی سرهنگ عرب، مدیر پلیس آگاهی فرودگاه مهرآباد تحقیقات را شروع کردند تا این که هفته گذشته زن جوان دیگری با حضور در پلیس آگاهی از مردی آزارگر شکایت کرد و گفت: نیمه شب یکی از روزهای نخست مرداد امسال با پروازی از استانبول به فرودگاه امام خمینی(ره) آمدم و همراه مسافر خانمی منتظر تاکسی اینترنتی بودیم که یک دستگاه پژو مقابلم توقف کرد. نشانی هردویمان را پرسید و من را که مسافر کرج بودم، سوار کرد ولی به جای رفتن به کرج سر از بزرگراه شهریار درآورد. او به زور گوشی ام را گرفت و به شماره ای زنگ زد. سپس مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و بعد رها کرد. از آن روز به بعد، از منزل بیرون نرفتم و به شوهرم هم حرفی نزدم. بعد از چند ماه ماجرا را به شوهرم گفتم. او گوشی ام را بررسی کرد و شماره ای را که متهم به آن زنگ زده بود، یافت و با بررسی خبر رسان تلگرام آن شماره و تصویر های آن دریافتم شماره متعلق به خودش است.

عکس + از التماس قربانیان لذت می‌بردم

در جریان تحقیقات، شاکی نخست هم با دیدن تصویر متهم، او را شناسایی کرد. آخر پلیس به فرار راننده آزارگر آخر داد و او بعد از بازداشت راجع به انگیزه اش گفت جهت ایجاد رعب و وحشت و لذت از التماس و گریه های زنان به این کار دست زده است.

سرهنگ شاهپور جعفری مرام، فرمانده پلیس فرودگاه بین المللی مهرآباد گفت: با اعتراف متهم 30 ساله به نام محسن با درخواست قضایی تصویر متهم بدون پوشش صورت در روزنامه چاپ می شود تا افراد گرفتار شده است در دام او با حضور در پلیس آگاهی فرودگاه مهرآباد شکایت کنند.

راننده‌ای که مسافران زن پرواز ترکیه ـ پایتخت کشور عزیزمان ایران را در دام شیطانی خود گرفتار می‌کرد، بازداشت شد. 

وی با هشدار به زن ها از آنها خواست از خودروهای مطمئن جهت تردد استفاده کرده و از سوار شدن به خودروهای شخصی خودداری کنند و نیز تاکید کرد حتی اگر قصد استفاده از خودروهای اینترنتی را دارند، مطمئن شوند راننده ای که آمده متعلق به همان شرکت است تا در دام رانندگان آزارگر گرفتار نشوند.

واژه های کلیدی: ایران | شماره | راننده | فرودگاه | اینترنتی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs