اسم فرشته متولد دانشگاه جشنواره دانشگاه

اسم: فرشته متولد دانشگاه جشنواره دانشگاه جشنواره فرهنگی امام رضا معرفی آثار فیلم های کوتاه جشنواره

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصویرهای آزمون گریم / سیروس مقدم+ با حمایت شرکت اوج پایتخت٥ راه افتاد

کارگردان سریال «پایتخت ۵» گفت: ایده ساخت «پایتخت 5»، زمانی جهت ما جدی‌تر شد که مؤسسه فرهنگی اوج، جهت تهیه و تولید آن پیش قدم شد.

تصویرهای آزمون گریم / سیروس مقدم+ با حمایت شرکت اوج پایتخت٥ راه افتاد

سیروس مقدم: با حمایت شرکت اوج پایتخت٥ راه افتاد+ تصویرهای آزمون گریم

عبارات مهم : سریال

کارگردان سریال «پایتخت ۵» گفت: ایده ساخت «پایتخت 5»، زمانی جهت ما جدی تر شد که مؤسسه فرهنگی اوج، جهت تهیه و تولید آن پیش قدم شد.

ه گزارش فارس، سریال «پایتخت 5» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری و نویسندگی محسن تنابنده با همکاری شرکت هنری اوج دوشنبه در منطقه شیرگاه استان مازندران برابر دوربین می رود.

تصویرهای آزمون گریم / سیروس مقدم+ با حمایت شرکت اوج پایتخت٥ راه افتاد

الهام غفوری تهیه کننده در این باره گفت: تصویربرداری فصل پنجم سریال «پایتخت» از روز دوشنبه در منطقه شیرگاه شروع می شود.

وی همچنین افزود: آزمون گریم بازیگران انجام شده است است و گروه تولید با مهیا سازی لوکیشن ها و شرایط تولید وارد فاز تصویر برداری خواهند شد.

کارگردان سریال «پایتخت ۵» گفت: ایده ساخت «پایتخت 5»، زمانی جهت ما جدی‌تر شد که مؤسسه فرهنگی اوج، جهت تهیه و تولید آن پیش قدم شد.

سیروس مقدم کارگردان سریال «پایتخت» نیز در خصوص ساخت فصل پنجم سریال پایتخت گفت: حدود دو سال از پخش «پایتخت 4» می گذرد و در طی این دو سال، هر جا که رفتیم، هر که را که دیدیم، با هر که هم صحبت می شدیم، به طرق متفاوت سراغ «پایتخت 5» را می گرفتند. گویی با دیدن من، یاد گمشده ای می افتادند یا دلتنگ خانواده نقی می شدند و یا عیدها، سر سفره هفت سین و…احساس می کردند چیزی کم دارند.

مقدم ادامه داد: گروه ما در این فاصله سریال «علی البدل» را ساخت. سریالی متفاوت، سخت و جذاب، ولی مخاطب، باز هم سراغ «پایتخت» را می رفت و «علی البدل» را با «پایتخت» مقایسه می کرد و این مسئولیت ما را سنگین تر می کرد.

تصویرهای آزمون گریم / سیروس مقدم+ با حمایت شرکت اوج پایتخت٥ راه افتاد

کارگردان «زیر هشت» در ادامه بیان داشت: ایده ساخت «پایتخت 5»، زمانی جهت ما جدی تر شد که موسسه فرهنگی اوج، جهت تهیه و تولید آن پیشقدم شد. من به علت همکاری مشترکی که طی این سالها با موسسه اوج داشتم و کار یکسان دیگری به نام «هنگام بیداری» با هم پیش می بردیم، آشنایی خوبی از آنها داشتم و از آنجایی که این موسسه، سابقه و تولیدات قبلی اش نشان می دهد دغدغه های فرهنگی و ارزشی مبتنی بر تولید آثار فاخر، مردمی و ارزشمند داشت، احساس کردم که این همکاری قطعاً از روی آشنایی و منطق انجام پیش خواهد رفت. من در جایی دیگر هم گفته ام، اگر موسسه اوج پا پیش نمی گذاشت و ما را در چتر حمایتی مادی و معنوی خود قرار نمی داد، شاید باز هم مردم شانس دیدن پایتختی دیگر را پیدا نمی کردند و این خود، اهمیت حضور آنها و تلاش ارزش را جهت تولید «پایتخت 5»، روشن تر می نماید.

کارگردان سریال «علی البدل» ادامه داد: از آنجایی که موسسه اوج دارای اساسنامه و هدفمندی روشن در تولید آثار فرهنگی است و همانا سرمایه گذاری و نظارت در تولید آثار ارزشمند و پر محتوا و مردمی ، نشانه غایی آنها هست، این بار قصه و سوژه سریال «پایتخت 5»، در جهت همین اهداف فرهنگی و منطبق بر آرمانهای این موسسه و شرکت صدا وسیما خواهد بود.

کارگردان سریال «پایتخت ۵» گفت: ایده ساخت «پایتخت 5»، زمانی جهت ما جدی‌تر شد که مؤسسه فرهنگی اوج، جهت تهیه و تولید آن پیش قدم شد.

کارگردان سریال «چک برگشتی» اظهار داشت: جهت پر کردن این خلأ و نیاز مردم به دیدن «پایتخت»، با هم اندیشی و تبادل افکار فیمابین، تصمیم گرفته شد که مسئولیت محتوایی، اجرایی و تولید «پایتخت 5» هم در لیست سفارش های این موسسه و در کنار چندین و چند فیلم، سریال ، آثار مستند و… قرار بگیرد.

تصویرهای آزمون گریم / سیروس مقدم+ با حمایت شرکت اوج پایتخت٥ راه افتاد

وی تصریح کرد: از آنجایی که در قصه «پایتخت» و هنگام بیداری و … مسئله سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی، علاقه و تحکم خانواده، احترام به والدین، حس وطن دوستی و خداپرستی و دشمن ستیزی و ده ها عنوان انسانی، اجتماعی، مذهبی و سیاسی و اقتصادی در میان است و تلاش دارد تا به فضای وحدت در جامعه، ایجاد امید در مردم، راحت زیستی، خدا ترسی، اتحاد اقوام به شکلی سالم و سازنده کمک نماید، طبیعی است که موسسه اوج با تفکر و بررسی های همه جانبه، از چنین آثاری حمایت کرده و با نظارت و درایت شرایط مساعدی را جهت پیشرفت این گونه آثار مهیا سازد.

مقدم گفت: «پایتخت سریال مشکل هست، به پرسشها و فضاهایی ورود می کند که جهت خود ما هم تازگی دارد، به همین علت از همان ابتدا با همکاری اوج و معرفی چند مشاور به وسیله آنها و دیدن فیلم های مستند و غیر مستند در اوج جلسات مشترک، فیلم نامه به لحاظ محتوایی، کارشناسانه و با پژوهش پیش رفت و حضور موسسه اوج باعث تسریع در کار نگارش و تصویربرداری خواهد شد.

وی در خصوص سبک روایت فیلم نامه گفت: درحال حاضر نمی شود فیلمنامه را لو داد، ولی به طور کلی می شود گفت که قصه فضایی تازه و شیرین دارد، چندین سفر به خارج از کشور و، شمال و جنوب کشور عزیزمان ایران باید انجام شود و کلا سریال در فصل تازه بسیار پر لوکیشن است.

مقدم در آخر گفت: موضوعاتی خاص و خاص در قصه فصل پنجم طرح می گردد که امیدوارم این تلاش یکسان با حمایت مدیران شرکت صدا و سیما پایه گذار اثری آبرومند و نیرومند تر از پایتخت های قبل جهت مخاطبان شریف ایرانی باشد.

سریال «پایتخت 5» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری با همکاری شرکت هنری اوج دوشنبه این هفته در منطقه شیرگاه استان مازندران برابر دوربین می رود. عوامل سریال عبارتند از: تهیه کننده:الهام غفوری، کارگردان :سیروس مقدم، طراح و سرپرست نویسندگان:محسن تنابنده، بازیگران:محسن تنابنده،احمدمهرانفر،علیرضا خمسه،ریما رامین فر،نسرین نصرتی،هومن حاجی عبدالهی،بهرام افشاری،ساراونیکا فرقانی، مجتبی بلال حبشی، مصطفی بلال حبشی، سلمان خطی و…، مدیر تصویربرداری:فرشاد گلسفیدی، گروه تصویر: وحید ملک محمدی، شمس الدین مدیر وند، امیرحسین آردهی، رضا احمدی، حسین ارقبایی، مدیرچهره پردازی:مجید اسکندری، مجریان گریم: مرتضی کهزادی، محبوبه تاتلاری، ایمان خیراندیش، سروش عباسی، مدیربرنامه ریزی:فهیمه کمالی، دستیاراول کارگردان:مصطفی تنابنده، منشی صحنه: آسیه معصوم زاده، دستیار کارگردان: میلاد منصوری، دستیار برنامه ریز: امین رنجبر، طراح صحنه ولباس:آرزوغفوری، گروه لباس: نسیم غضنفرزاده، ساهره جوانمرد، گروه صحنه: جواد فاضلی، احمد عبدالهی، محمد مرادی، مشاورهنری:عباس بلوندی، مدیرصدابرداری:امیرپرتو زاده، گروه صدابرداری: پرویز جلیلی، علی میرزاد، تصویربردار پشت صحنه:خسرو احدزاده، مدیرتولید:محموداتحادی، مشاور رسانه ایی: مجتبی احمدی، دستیارتهیه:محمدرضا آهی، عکاس: نادر فوقانی، مدیرتدارکات:آرش صالحی، دستیاران تدارکات:ابولفضل لطفی، سینه موبیل: ایمان احمدی، ایرج ابراهیمی، بدلکار: امیرحسین خنجری، حمل و نقل: رضا جنانی، محمدرضا عبدالله زاده، مازیار نوری، مسعود رحیمی، رضا خالقی و…

واژه های کلیدی: سریال | سریالی | همکاری | پایتخت 5 | کارگردان | کارگردانی | سیروس مقدم | الهام غفوری

تصویرهای آزمون گریم / سیروس مقدم+ با حمایت شرکت اوج پایتخت٥ راه افتاد

تصویرهای آزمون گریم / سیروس مقدم+ با حمایت شرکت اوج پایتخت٥ راه افتاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs